Siz isteyin biz planlayalım

Gruplara özel turlarımız var.

Gruplara özel indirimlerimiz ve programlarımız var. Bizi 0312 417 6706 ve 0530 333 2331 numaralı telefonlardan bizi arayabilirsiniz.

Günübirlik ve Konaklamalı Ilgaz tur seçenekleri var.

İsteğinize bağlı olarak; günübirlik ve konaklamalı Ilgaz turlarınızı planlayabiliriz. Yada bizlerin mevcut her Cumartesi Pazar çıkılı olan Ankara çıkışlı turlarımıza katılıp; Artıyaşam ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.
Ilgaz bizim için kayak yapmaktan öte bir keyif, eğlence gezisi…Kayak yapacak olan arkadaşlarımız zaten kendilerine has karakterleri ile zaten bağlasanız durmazlar bir an önce kayak yapmak isterler. Ve dağda oldukları sürecede kayak yapmanın hakkını sonuna kadar vermek isterler. Biz asıl diğer arkadaşlarımız için Ilgaz’ı keyifli ve kullanılabilir hale getirdik ve sizlere bu farklı yönümüzle bilgi vermek isteriz. Ilgaz konusunda kesinlikle farklı olduğumuzu düşünüyoruz. Etkinliklere katılan dostlarımızın bütün ihtiyaçlarını düşünerek hareket ediyoruz. Deneyimli doğa sporlarında uzman arkadaşlarımız bu etkinlik boyunca sizlere eşlik edecekler. Sizlere ikramlarda bulunacak, Ankara çıkışlı Ilgaz Kayak gezisi kapsamında sizlere oldukça keyifli Ilgaz turları yaptıracaklar.