Hakkımızda

Yaşamımıza bir artı katalım dedik ve kendi yaşamlarına olduğu kadar, yaşamın kendisinede saygılı ve duyarlı arkadaşlarımızla bir araya gelerek 2008 Ekim’inde Artıyaşam Etkinlikler üst çatısını kurduk.

Temel kuruluş amacımız; gidilmeyene gitmek, yapılmayanı yapmak. Bunun için oluşturduğumuz bu üst çatı yapısı altında arkadaşlarımızın da tecrübelerinden yola çıkarak Ankara’da Türkiye’de ilklere imza atmaya başladık, mevcut etkinliklerinde tarzını değiştirerek Artıyaşam’a özel hale getirdik.

Etkinliklerimizi olabildiğince butik ve tüm katılımcı dostlarımızın katkısı ile yapmayı hedefledik ve şu an bunun keyfini yaşıyoruz.

Doğayı ve kültürü çok önemsedik ve tüm etkinliklerimizin merkezine koyduk. Dünyanın en zengin kültürel mozaiğine sahip Anadolu’da yaşadığımızın farkındayız, nerede olursak olalım; hemen yanı başımızda aslında hiçte farkında olmadığımız muhteşem bir doğa var. Bunları görüyor, doğa ve kültürü birleştirerek, yeni projeleri hayata geçiriyoruz.

Dinamiğiz, tecrübeliyiz, hareket kabiliyetimiz oldukça yüksek ve bunun avantajlarını yaşıyoruz.

Sosyal sorumluluk projeleri bazında; sivil toplum örgütleri ile çalışıyor; Van’da Kandıra’da kırsal kalkınmaya destek amaçlı cevizlendirme, Posof ve Macahel’de saf Kafkas arıcılık projelerinde Tema’ya destek oluyor, Dernekler, klüpler ve vakıflarımıza yapılan etkinliklerimizden katkı payı aktarıyoruz. Sunumlar yapıyoruz.

Çocuklarımızı doğaya çıkaramamanın ezikliğinden yola çıkarak www.cocukvedoğa.com yapısını kurduk. Çocuklarımızı doğaya çıkarıyor, çifliklere, köylere götürüyoruz. Kastamonu Daday ilçesinde kendi at çiftliğimiz var, Güdül’de ekolojik köy çalışmalarımız hızla devam ediyor.

Biz 2008 yılından beridir kocaman bir aile olduk.

Güven; birinci kuralımız. Ne olursa olsun güvenliği en ön sırada tutuyoruz.

Çok şanslıyız; kocaman bir aile olarak düşünüyor, üretiyor, çalışıyoruz.

Ankara’da adımızın “evet! Artıyaşam’sa iyidir” olarak geçmesindeki en önemli etken; biz işimize bakıyoruz.Gözlerimiz, kulaklarımız açık, neler yapabiliriz diye düşünüyoruz.

Bizi takip edin...